GIS w Stolicy to międzynarodowe święto miłośników i użytkowników Systemów Informacji Geograficznej, które ma na celu promocję GIS, integrację międzyuczelnianą oraz aktywizację organizacji pozarządowych i społecznych. Jest to konferencja współtworzona przez koła naukowe oraz organizacje działające na największych warszawskich uczelniach. Tegoroczna edycja ma podtytuł „W stronę lepszego jutra”.

Podczas imprezy na uczestników czeka wiele interesujących i atrakcyjnych przedsięwzięć. W programie zaplanowane są m.in. wystąpienia ciekawych gości, którzy powiedzą o tym, jak GIS wykorzystywany jest w wielu dziedzinach nauki. Oprócz tego Uczestnicy będą mogli wykazać się swoją wiedzą w licznych konkursach z cennymi nagrodami. Do grona uczestników dołączą również sympatycy GISu z liceów i techników. Przygotowane dla nich specjalne zajęcia wprowadzą ich w interesujący świat Systemów Informacji Geograficznej.

Wstęp na wykłady jest wolny po rejestracji pod tym linkiem, a zapisy na warsztaty nie zostały jeszcze otwarty. Zapraszamy!

 

 

Organizatorami wydarzenia są studenci z jednostek naukowych warszawskich uczelni: