Nasi sponsorzy

Geo-System

Geo-System Sp. z o.o. to polska firma, założona przez dr hab. inż Waldemara Izdebskiego, zajmującą się od 28 lat produkcją oprogramowania z zakresu geodezji i systemów informacji przestrzennej. Dostarcza swoje rozwiązania dla geodetów oraz administracji samorządowej. Z technologii e-mapa korzysta już 1800 polskich gmin (ponad 70%), co czyni firmę zdecydowanym liderem na tym rynku. Przedsiębiorstwo za swoje produkty zostało wyróżnione wieloma nagrodami m.in. nagrodą SDI Best Practice Award 2009, tytułem krajowych Liderów Innowacji w 2009 i 2011 oraz Polską Nagrodą Innowacyjności 2015.

EnviroSolutions

EnviroSolutions to niewielka firma z całkowicie polskim kapitałem, działająca w sektorze GIS/IT. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm GISowych w kraju. Spółka jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, współpracujemy z najlepszymi, a nasze profesjonalne podejście zapewnia jakość i najwyższe standardy. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie usług dla jednostek z sektora prywatnego i publicznego.

Nasz zespół stanowią przede wszystkim młodzi, ambitni ludzie, otwarci na nowinki technologiczne. Stawiamy na innowacje w każdym detalu. Jesteśmy zafascynowani technologią Rozszerzonej Rzeczywistości oraz tematyką Smart Cities.

Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele wariantów wykorzystania danych przestrzennych. Do ich pozyskiwania wykorzystujemy nowoczesne sensory zamontowane na tzw. dronach, aplikacje mobilne własnej produkcji oraz sprzęt klasy geodezyjnej.

EnviroSolutions jest wiodącą na polskim rynku firmą z zakresu systemów Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), a nasz flagowy produkt CityGuideTour pozwala na zwiedzanie miast i regionów w nieosiągalny dotąd sposób.

Do Systemów Informacji Przestrzennej podchodzimy w sposób praktyczny. Przetwarzamy dane generując nie tylko mapy, ale przede wszystkim dostarczając naszym Klientom konkretną informację biznesową, której oczekują.

Stale wyznaczamy sobie nowe cele, a priorytetem jest stały rozwój i osiągniecie pozycji lidera w branży GIS i AR. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom, znamy rynek i wyznaczamy jego kierunek.

Dodatkowo firma prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu GIS (QGIS, ArcGIS), Python w QGIS, automatyzacji przetwarzania zobrazowań teledetekcyjnych, tworzenia usług sieciowych dostępnych narzędzi, ich wykorzystania oraz podstaw programowania i zarządzania sieciami informatycznymi.

ESRI Polska

W Polsce oprogramowanie Esri pojawiło się już na początku lat 90-tych XX wieku, natomiast od 1995 roku jego wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest firma Esri Polska.

Esri Polska to obecnie kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów reprezentujących różne dziedziny (m. in. geografowie, geodeci, informatycy, specjaliści ochrony środowiska, leśnicy oraz specjaliści GIS), którzy oprócz sprzedaży i serwisu narzędzi Esri realizują szeroki zakres usług związanych z wdrażaniem technologii GIS. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na rozwiązywanie różnorodnych problemów użytkowników wykorzystujących GIS w wielu dziedzinach gospodarki, administracji oraz nauki i techniki.

PwC

PwC to firma działająca na polskim rynku już prawie 28 lat. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 250 tysięcy pracowników w 158 krajach, PwC dostarcza klientom najwyższą jakość usług w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, prawno-podatkowego oraz transformacji cyfrowej. PwC zatrudnia ponad 250 tys. osób na całym świecie i ponad 4700 osób w Polsce. W Polsce PwC posiada 8 biur – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu.

Coca-Cola Polska

The Coca-Cola Company to wszechstronna firma z branży napojów, oferująca ponad 500 marek na ponad 200 rynkach. Poza produktami marki Coca-Cola portfolio firmy zawiera jedne z najbardziej wartościowych marek napojowych, w tym napoje gazowane, wody butelkowane, soki, napoje herbaciane i kawy mrożone, napoje energetyzujące oraz napoje dla sportowców. Firma stale rozwija swoje portfolio, obniżając zawartość cukru w swoich napojach i wprowadzając na rynek nowe, innowacyjne produkty. The Coca-Cola Company nieprzerwanie pracuje również nad ograniczaniem swojego wpływu na środowisko naturalne poprzez programy ochrony zasobów wodnych i promowanie recyklingu. Razem z naszymi partnerami – firmami rozlewającymi napoje – zatrudniamy na całym świecie ponad 700 000 osób, wspierając rozwój społeczności, w których działamy.

Polimax

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polimax to dynamicznie rozwijająca się firma branży poligraficznej specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych szybkich i tanich rozwiązań dla firm i klientów indywidualnych.

Nasz szybki rozwój zawdzięczamy młodemu, kreatywnemu zespołowi pracowników. Stawiamy na profesjonalizm dlatego nawiązaliśmy współpracę ze najlepszymi światowymi dostawcami asortymentów papierniczych i poligraficznych.

Nasi patroni

Patroni honorowi

    

    

  
Patroni medialni